Westrijd overzicht

DateHome AwayKick-off
22/02/2018SK.Berlare KVV.Ardennen19:30
23/02/2018K.FC.Eendr.Zele Appelterre20:00
23/02/2018Dendermonde Aalter20:00
23/02/2018Sottegem Elene-Grotenberge A20:00
24/02/2018VK.Robur KVE.Drongen A14:00
24/02/2018SK.Lochristi A De Pinte A15:00
24/02/2018HO.Kalken A KVV.Zelzate15:00
24/02/2018Voorde K.FC.Sp.St-Gillis Waas15:00
02/03/2018KVE.Drongen A Aalter20:00
02/03/2018KVV.Zelzate Voorde20:00
02/03/2018VK.Robur SK.Berlare20:00
02/03/2018De Pinte A Sottegem20:00
03/03/2018Elene-Grotenberge A HO.Kalken A14:00
03/03/2018KVV.Ardennen K.FC.Eendr.Zele15:00
03/03/2018Appelterre SK.Lochristi A15:00
03/03/2018K.FC.Sp.St-Gillis Waas Dendermonde15:00
09/03/2018Dendermonde KVV.Zelzate20:00
09/03/2018SK.Berlare KVE.Drongen A20:00
09/03/2018K.FC.Eendr.Zele VK.Robur20:00
09/03/2018Sottegem Appelterre20:00
09/03/2018Aalter K.FC.Sp.St-Gillis Waas20:00
10/03/2018Voorde Elene-Grotenberge A15:00
10/03/2018HO.Kalken A De Pinte A15:00
10/03/2018SK.Lochristi A KVV.Ardennen15:00
16/03/2018SK.Berlare K.FC.Eendr.Zele20:00
16/03/2018KVV.Zelzate Aalter20:00
16/03/2018KVE.Drongen A K.FC.Sp.St-Gillis Waas20:00
17/03/2018Elene-Grotenberge A Dendermonde14:00
17/03/2018VK.Robur SK.Lochristi A15:00
17/03/2018Voorde De Pinte A15:00
17/03/2018KVV.Ardennen Sottegem15:00
17/03/2018Appelterre HO.Kalken A15:00
23/03/2018Dendermonde De Pinte A20:00
23/03/2018Aalter Elene-Grotenberge A20:00
23/03/2018K.FC.Eendr.Zele KVE.Drongen A20:00
23/03/2018Sottegem VK.Robur20:00
24/03/2018K.FC.Sp.St-Gillis Waas KVV.Zelzate15:00
24/03/2018Voorde Appelterre15:00
24/03/2018SK.Lochristi A SK.Berlare15:00
24/03/2018HO.Kalken A KVV.Ardennen15:00
31/03/2018Voorde SK.Berlare15:00
07/04/2018SK.Lochristi A KVE.Drongen A15:00
13/04/2018SK.Berlare Sottegem20:00
13/04/2018KVE.Drongen A KVV.Zelzate20:00
13/04/2018De Pinte A Aalter20:00
13/04/2018K.FC.Eendr.Zele SK.Lochristi A20:00
14/04/2018Elene-Grotenberge A K.FC.Sp.St-Gillis Waas14:00
14/04/2018KVV.Ardennen Voorde15:00
14/04/2018Appelterre Dendermonde15:00
14/04/2018VK.Robur HO.Kalken A15:00
17/04/2018Aalter Sottegem20:00
20/04/2018Aalter Appelterre20:00
20/04/2018Dendermonde KVV.Ardennen20:00
20/04/2018KVE.Drongen A SK.Lochristi A20:00
20/04/2018Sottegem K.FC.Eendr.Zele20:00
20/04/2018KVV.Zelzate Elene-Grotenberge A20:00
21/04/2018K.FC.Sp.St-Gillis Waas De Pinte A15:00
21/04/2018HO.Kalken A SK.Berlare15:00
21/04/2018Voorde VK.Robur15:00
27/04/2018De Pinte A KVV.Zelzate20:00
27/04/2018K.FC.Eendr.Zele HO.Kalken A20:00
27/04/2018SK.Berlare Voorde20:00
28/04/2018Elene-Grotenberge A KVE.Drongen A14:00
28/04/2018SK.Lochristi A Sottegem15:00
28/04/2018KVV.Ardennen Aalter15:00
28/04/2018Appelterre K.FC.Sp.St-Gillis Waas15:00
28/04/2018VK.Robur Dendermonde15:00